SPEC

Stowarzyszenie na rzecz promocji
kształcenia zawodowego
i technologii informatycznych

KRS 0000415025

O NAS


Stowarzyszenie na rzecz promocji kształcenia zawodowego i technologii informatycznych SPEC powstało w 2012 r. Założycielami są nauczyciele oraz uczniowie pracujący w Zespole Szkół Mechaniczno- Elektrycznych im. Tadeusza Kościuszki w Rybniku, gdzie Stowarzyszenie ma swoją siedzibę.

Escape room

To nowy pomysł na zabawę ze znajomymi w naszej szkole. Gra polega na tym, by wydostać się z zamkniętego pokoju pełnego zagadek. Drużyny mają na to określony czas.
Temat na wiosnę 2018: ELEKTROWNIA ZA 100 LAT

Noc Filmowa 2018

Szkoła to nie tylko miejsce, w którym odbywają się lekcje. Jak się okazuje, można też spotkać się z nauczycielami czy kolegami ze szkoły na wspólnym oglądaniu filmów. Noc z 16 na 17 marca 2018r była dla uczniów naszej szkoły wyjątkowa. Spędzenie nocy w szkole wymagało odpowiedniego przygotowania, toteż nie obyło się bez nadmuchiwania materacy, rozkładania śpiworów, czy też w niektórych przypadkach... założenia puchatych "kapcioszków". Jednak głównym celem spotkania było po prostu wspólne obejrzenie filmów. Nie zabrakło zabaw i gier na sali gimnastycznej, gry komputerowej FIFA na konsoli oraz wspólnych pogawędek i dyskusji przy degustacji potraw przygotowanych czy zakupionych przez uczniów i nauczycieli.

Sponsorzy